O mnie

O mnie

Natalia Jakubus - Pszczelara

Pszczelara

Natalia Jakubus

Witaj w moim świecie pszczół! Nazywam się Natalia Jakubus, a w mediach społecznościowych możesz znać mnie jako  Pszczelara. Swoją przygodę z pszczelarstwem rozpoczęłam w 2015 roku i nieprzerwanie trwa do dziś.
Prowadzę pasiekę w województwie Podkarpackim, w miejscowości Odrzykoń, na granicy Pogórza Dynowskiego oraz Dołów Jasielsko-Sanockich, sąsiadującego z Beskidem Niskim, a dalej już tylko.. Bieszczady. W otoczeniu lasów i pól tworzę dla Was najwyższej jakości produkty pochodzenia pszczelego we współpracy z moimi.. pszczołami 🙂

Z wykształcenia jestem inżynierem rolnictwa. Prywatnie jak i zawodowo jestem pszczelarką łączącą ze sobą terminy pszczelarstwa i edukacji, nierozerwalnego z resztą z rolnictwem.

Pszczelarstwo jest moją największą pasją, którą uwielbiam się dzielić nie tylko w postaci produktów wytwarzanych przez pszczoły, ale również rozmawiając i promując znaczenie roli pszczół miodnych w naszym środowisku. Przez swoje działania chcę otworzyć i przybliżyć magiczny świat pszczół, nieograniczony czasem, czterema ścianami, budując poczucie odpowiedzialności i szacunku do przyrody.

Poniżej możesz zapoznać się z moimi wystąpieniami w mediach oraz spojrzeniem na pszczeli świat i dobrodziejstwa jaki nam oferuje.